Arda Turan için tek yol kaldı!

Avrupa’da transfer dönemi kapandı, Barcelona’nın elden çıkarmaya hazırlandığı Arda Turan için tek yol Türkiye kaldı. Sarı-Kırmızılılar, 30 yaşındaki milli futbolcuyu kiralamak için artık gün sayıyor.

Galatasaray’da Arda Turan heyecanı… Avrupa’nın üst düzey liglerinde transfer sezonu kapandı. Türkiye’de ise 8 Eylül’e kadar devam ediyor. Transfer çalışmalarına devam eden Cim Bom’da en kritik gündem maddelerinden biri de Arda. Barcelona, 30 yaşındaki futbolcuyla yolları ayırmaya hazırlanıyor. Katalan devinde forma giyme şansı kalmayan milli oyuncu da yuvaya dönmeyi çok istiyor. Barcelona, normalde Arda’yı bonservisiyle vermeyi düşünürken, Galatasaray’ın kiralama teklifine sıcak bakmamıştı. Ancak İspanyol devinin de elinde tek alternatif Galatasaray kaldığı için, yöneticiler bu işin mutlaka gerçekleşeceğini düşünüyor.

Arda, Galatasaray’a dönmesi halinde kaptanlık pazubandını koluna takacak. Sol çizgide görev yapması beklenen Arda Turan, Tolga’nın da kulübeye geçecek olması sebebiyle Cim Bom’un ilk 11’indeki tek Türk oyuncu olabilir. İki kulüp arasındaki görüşmelerin devam ettiği de gelen haberler arasında. (Fanatik)

HABER HAKKINDAYORUMUNUZU YAZIN
AYIN POPÜLER BAHİS FİRMASI
%100 TL HOŞGELDİN BONUSU
POPÜLER BAHİS FİRMALARI
%100 100TL ÜYELİK BONUSU